מגזין פיננסי

Posted at 7 ביולי 2014 | Categories : מגזין פיננסי | 0 Comment

 אילו הייתה קיימת האפשרות, היינו יכולים ליהנות מהלוואות ללא טווח מוגבל, בהתאם לצורך שלנו ומתי שאנחנו זקוקים להן. הרי מדובר במקור מימון מיידי, נזיל ובסכום מותאם בדיוק לצרכים שלנו. אבל כאן המקום להזכיר, לכל הלוואה יש תוספת משמעותית במיוחד – ריבית.

אם ניעזר ביותר מידי הלוואות בריבית מבלי להבין את המשמעות של התשלום הנוסף, נגיע למצב בו אנחנו רק נקלעים למפולת כספית גדולה יותר, לכן חשוב להשקיע מחשבה ולהבין לעומק ממה מורכבת הריבית שלנו, וכיצד אנו עתידים להחזיר אותה.

הלוואות בריבית פריים, הלוואות בריבית קבועה והלוואות בריבית קבועה לא צמודה

כאן המקום לציין כי ריבית היא נתון גמיש ומשתנה. כל אחד זכאי למסלול מימון אחר, בהתאם למצבו הפיננסי, מטרת ההלוואה והמקור ממנו הוא מבקש מימון.

Diagramm

רוב ההלוואות הן בריבית פריים, הכוונה לגובה הנקבע על ידי בנק ישראל. לקוחות בנק מובחרים זכאים מעת לעת להלוואות בריבית נמוכה, הכוונה לאחוז מסוים מינוס פריים. כשמדובר בהלוואות בסכומים גבוהים יותר או אפילו משכנתאות לרכישת דירה, לצד הפריים מתווסף מדד המחירים, ואז הריבית יכולה להיות צמודה למדד, או קבועה ולא צמודה.

כאמור, כל אחד זכאי להצעה אחרת, לכן חשוב לקבל כמה שיותר מידע בנושא, להתייעץ, להשוות הצעות ולהעריך כראוי האם מדובר בפתרון מימון אטרקטיבי, נוח וגמיש.

הדרך המהירה והקלה לקבלת הלוואות בריבית נמוכה – פורטל כרמל אשראי

נציגי פורטל כרמל אשראי ישמחו לסייע לכם בבחירת ההלוואה המתאימה ביותר לרצונות והצרכים שלכם. בפורטל תוכלו למצוא מגוון עצות ומידע שימושי על הלוואות בנקאיות, חוץ בנקאיות ופתרונות מימון מארגונים פיננסיים שונים.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולציין את מהות ההלוואה הנדרשת, אנו נדאג לערוך עבורכם בירור מקיף ולסייע לכם בבחירת הלוואה נוחה וגמישה בריבית נמוכה.