מגזין פיננסי

Posted at 17 בנובמבר 2013 | Categories : מגזין פיננסי | 0 Comment

אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה אבל החיים מזמנים לנו דברים שלא רשמנו בלוח הזמנים. רוב האנשים שומרים קצת כסף להחליף מכונית, קצת יותר כסף בשביל לשדרג את הבית או לממן את הלימודים של הבת. יש המצרפים אגורה לאגורה בשביל הנופש באוגוסט בניו יורק או בטורקיה אך האם שמעת על מישהו החוסך לפשיטת רגל או לטיפול רפואי יקר ולא צפוי? נעים לנו לדמיין ולחשוב חיובי ויש בכך גם הרבה מההיגיון

משפחה וכסף זה לא משהו שהולך ביחד

ובכל זאת, מה עושים כאשר זקוקים לסכום כסף לא קטן שאינו נמצא ברשותנו מבלי להתחשב בסיבה לכך. רבים פונים למשפחה ולחברים כדי לקבל הלוואה אבל אתה יודע שמדובר בנושא רגיש ביותר, יש שיגדירו אותו נפיץ. הרי אנחנו גדלנו על המשפט של "לא מערבים משפחה וכסף". יש לכם הכנסה קבועה ואתה מתחיל לחשוב ברצינות על הלוואות. נותרת השאלה ממי לקחת את ההלוואה?

לא בושה לקבל עזרה

Credit card paying

השוק העסקי רווי בגופים הנותנים הלוואות. בדרך כלל מתקיימת דילמה לא פשוטה באשר לזהות הגוף המלווה. רוב בני האדם לא עובדים בתחום של הלוואות כספים ולכן הכלים שעומדים לרשותם בבחירה הם מוגבלים. אם גם אתה זקוק להלוואה ושמעת בזמן האחרון יותר מידי מושגים שאתה לא מבין, אזי  שכנראה שעזרה בנושא לא תוכל להזיק לך.

באילו מצבים כדאי לך לקבל עזרה

במצבים בהם אתה מתקשה בחישוב ההלוואה המהירה שכדאי לך לקחת, כאשר אתה מתקשה למצוא חברת הלוואות הנתפסת בעיניך טובה ואמינה, כאשר אתה לא ממש סגור על הסכום אותו תוכל להחזיר מידי חודש וכאשר חישוב הריבית הוא לא בדיוק כוס התה שלך. כאן, שווה לך לשקול שירותים של חברה אמינה שתקשר אותך עם חברות אמינות  שייתנו לך הלוואה בכרטיס אשראי.

בשוק העסקי קיימות חברות המקשרות בין גולשים הזקוקים להלוואה, לגופים שונים הנותנים הלוואות כמו חברות אשראי. החברות עוסקת גם בקישור לחברות העוסקות בהלוואות בכרטיסי אשראי. הלוואות מסוג זה מתאימות מאוד למי שזקוק להלוואה מהירה  או לכאלה הזקוקים להלוואה נוספת על הלוואה קיימת ולכן אין אפשרות למבקש הלוואה לבקש זאת מהבנק.