מגזין פיננסי

Posted at 10 בפברואר 2014 | Categories : מגזין פיננסי | 0 Comment

מחזור הלוואות משמעותו עיצוב ההלוואה הקיימת לאחרת במסלול שונה. באמצעות המחזור ניתן לשנות את תנאי ההלוואה הקיימת לתנאים מתאימים יותר למצבכם הנוכחי.

האם חובה לבצע מחזור הלוואות בבנק?

מעוניינים לבצע מחזור הלוואות? כדאי שתדעו כי לא חובה לבצע את הפעולה בבנק אחד אלא אין בעיה לבצע את הפעולה כאשר בסיום של התהליך ההלוואה החדשה תהיה בהתקשרות עם הבנק השני.

מחזור הלוואות

מה חשוב לבדוק בעת מיחזור הלוואות?

* קשיים פיננסים: במידה והלווים אינם מצליחים לעמוד בהחזרים של ההלוואה הקיימת בשל סיבות כלכליות, ניתן לבצע מיחזור הלוואות  כדי לעבור למסלול הלוואה שיהיה להם קל יותר לעמוד בו.

* אפשרות להקטין את ההלוואה: במידה והלווים מקבלים סכום כסף גדול כך שהם יכולים להחזיר את ההלוואה במהירות, יש לשקול את העניין של מחזור הלוואות כדי לקבל הלוואה מתאימה יותר.

* בהתאם למצב הכלכלי: במידה וההלוואה נלקחה בתקופה בה הריבית הייתה גבוה ואילו המצב של הריביות בתקופה הנוכחית גבוה, אז הלווים משלמים סכום גבוה למחיר השוק ולכן יש לבחון את עניין של מחזור על מנת להתאים למצב השוק.

מעוניינים למחזר הלוואות- מלאו את הטופס

מיחזור הלוואות היא פעולה לגיטימית שיש להביא בחשבון במצבים מסוימים. מעוניינים לבצע מחזור הלוואות? מלאו את הטופס ואנו נקשר בניכם לבין גורמים האחראים על הנושא.