מתחתנים? קחו הלוואה

זוגות מאושרים שעומדים לפני חתונה נדרשים לבצע מספר פעולות חשובות. רגע אחרי הצעת הנישואין המרגשת, מתקבצים הורי שני הצדדים לשולחן אחד ונדרשים לגבש יחד מסגרת תקציבית שעל פיה ניתן יהיה לתכנן את האירוע הגדול. בלא מעט מהפעמים, בין אם בגלל יכולת כלכלית בעייתית ובין אם בשל הרבה הוצאות במקביל, מודיע אחד הצדדים שאין בידו אמצעים מספיקים.

אולם האירועים, הלהקה והתקליטן, המעצבים והצלם עלולים להכביד על ארנק ההורים (ולפעמים גם על חסכונותיהם של הזוג הצעיר). עלותן הגבוהה של שמלות הכלה בוודאי לא מוסיפה סיבה למסיבה. גם אחרי ויתור על קניית שמלה, מתברר שכדי לשכור את הבגד היפה והמעוצב תידרשו להיפרד מערימות של מזומנים. כדי להתמודד בהצלחה עם הסכומים הגבוהים, תוכלו להיעזר במספר גורמים חיצוניים.

הלוואה לחתונה – שקלו היטב ובתבונה

בקשת סיוע כספי מהבנק או מגורם חיצוני אחר אינה תמיד רצויה. מומלץ שתבדקו היטב שבאפשרותכם לעמוד בכל ההחזרים הכספיים שאתם נוטלים על עצמכם, כדי שלא תקרסו חלילה לאחר החתונה. לפעמים כדאי לחפש פתרונות יצירתיים ולא לשלם סכומים שאין באמת באפשרותכם לשלם.

אם בכל זאת בחרתם לפנות לגורם כלשהוא לצורך קבלת סיוע, עשו את כל הבדיקות כדי לבחור באפשרויות הנכונות.

Junges Paar in der Bank - Beratungsgespräch für einen Kredit

אין זה סוד שבשנים האחרונות התפתח מאוד תחום ההלוואות. בניגוד לעבר, התחום כבר אינו נחלתו הבלעדית של סניפי הבנקים וגם חברות הביטוח והאשראי מציעות היום מגוון אדיר של מסלולים אפשריים. כתוצאה מכך, בנקים רבים הגדילו לעשות והם "תופרים" חבילות הלוואה שונות ומיוחדות לאירועים וקניות – החל מהריון ולידה ועד רכישת דירה.

מעוניינים לקבל הלוואה לחתונה? פורטל כרמל אשראי הציב לו למטרה לקשר בין מבקשי עזרה כספית והלוואות לגורמים ומוסדות. מגוון האופציות הנפוצות בתחום מחייב השוואה של מסלולים ובדיקות קפדניות, כדי לוודא שאכן תצאו מהסיפור כמרוויחים. אנו נחבר ביניכם לבין מוסדות כשרים, ללא תשלום כלשהוא מצדכם או התחייבות. השאירו פרטים ומיד תקבלו מבחר מסלולים.