חברות מימון לרכב

גופי הלוואות רבים מציעים כיום מוצרי מימון שונים לרכישת רכבים. התחרות הגדולה בשוק מימון המכוניות הביאה לשיפור משמעותי בתנאיהם של הלקוחות ובהטבות משמעותיות. על כל קונה ונהג ישנה תחרות מצד חברות המימון השונות, כשכל אחת מעוניינת למשוך אליה לקוחות רבים ובכך להגדיל את נתח השוק שלה.

חברות מימון לרכב – מסלולים נהדרים לקניית רכבים

הבנקים השונים הם גם ספקי האשראי הגדולים בכל תחומי ההלוואות. הם אינם מפקירים את תחום מימון הרכב ומציעים אפשרויות רבות להלוואות בנקאיות. לעיתים ההלוואה היא ייעודית לצורך קניית מכונית חדשה או משומשת ולפעמים הבנק מציע הלוואה לצורך עסקה המתבצעת מול חברת ליסינג מסוימת.

כדאי לדעת שכשמדובר בהלוואה בנקאית הניתנת לצורך מימון רכב, נדרש שעבוד של המכונית לטובת הבנק, או לחילופין שעבוד נכסים אחרים ששוויים תואם את העסקה. בדרך כלל הלוואות בנקאיות מעניקות מימון של עד 70%. כמו כן, רוב ההלוואות דרך הבנק הן לטווח של עד חמש שנים.

Car toy on palm

חברות מימון לרכב – מגוון פתרונות לנהגים ומשפחות

כמו הבנקים, גם השוק החוץ בנקאי אינו מסתפק בהצעת מוצרים פיננסיים בתחומים שונים והוא משתתף קבוע בתחום מימון הרכבים. ראוי לדעת שחברה שמציעה מסלולי הלוואה ומימון בשוק המכוניות חייבת רישיון תקף מטעמו של בנק ישראל. חברות אלו אינן דורשות שעבוד של המכונית והן מאפשרות גמישות גבוהה יותר בתנאי ההחזר.

מעוניינים לקנות מכונית חדשה? רוצים להפתיע את המשפחה בלי להיקלע למשבר כלכלי מיותר? פורטל כרמל אשראי מאפשר לכם לקבל המון הצעות ומסלולים אחרי שתשאירו פרטים. תוך דקות ספורות יחזרו אליכם נציגי החברות הטובות והאמינות ביותר בשוק המכוניות כדי להציע לכם מסלולי מימון והלוואות. לאחר ביצוע השוואה בין המחירים תוכלו לבחור את המסלול המתאים לכם.