מימון לרכב ליסינג

כאשר אדם מעוניין לרכוש מכונית שלא דרך חסכונות אישיים, עומדת בפניו האפשרות הנוחה של קבלת הלוואה מימונית לרכישת רכב. הנטייה בדרך כלל היא ללכת לבנק בבקשת הסיוע הכלכלי, או לחברה חוץ בנקאית כזו או אחרת. המשמעות היא, אם מתקבל האישור על ההלוואה, קבלת הסכום הדרוש באופן חד פעמי ומלא אל חשבון הבנק, ותחילת תקופה של החזרים חודשיים הכוללים ריבית והצמדה. אך ישנה חלופה שבמקרים רבים אף משתלמת יותר, והיא מימון לרכב ליסינג.

פרטים חשובים שכדאי להכיר

מדובר על חוזה שכירות לכל דבר שיש בו יתרונות עבור הלווה. למעשה אין קבלה של כסף ורכישה עצמאית של רכב יד שניה או ראשונה על פי החלטת הלקוח, אלא נדרש ממנו לשלם סכום חלקי נמוך  (הנגזר מתוך ערך הרכב) בתור התחלה על הזכות לקבל אוטו חדש.

Car Keys On Insurance Documents

את הפרש הסכום המגלם את שוויו של הרכב משלם הנהג בתשלומים חודשיים קבועים שנקבעים בהתאם לתקופת הליסינג הרשומה בחוזה השכירות. הסתיימה התקופה, נאמר שלוש שנים, עומדות בפני הלקוח שלוש אפשרויות – להחזיר את הרכב, לשלם את ההפרש שנותר ולקבל את הרכב, או להתחיל עסקה נוספת עם רכב חדש.

הלקוח בדרך כלל יוצא נשכר מבחירה באלטרנטיבה זו, מעצם הטרנסקציה עם חברה מתחום הרכב ולא גוף בנקאי שאין לו קשר לתחום. חברות ליסינג מקבלות הטבות מיבואני הרכב ומסוגלות לשריין מסלולים נוחים ללקוחות, דבר שספק אם בנק מסוגל לתת. כך המימון שניתן ללווים אטרקטיבי והם יכולים להנות מרכב חדש ומפנק בלי לשנות את אורח החיים לטובת הנושא. זאת ועוד, לקוחות מועדפים בעלי יכולת פיננסית בריאה יכולים לזכות בסיוע מלא בגובה 100% משווי הרכב.

יתרונות נוספים שכדאי להכיר ולדרוש

כיוון שמדובר בחברה שעוסקת ברכבים וזהו תחום התמחותה, באופן טבעי יש לה נגיעה גם לסביבת הרכב ולכל מיני הוצאות נלוות. כך לקוח יכול להשיג הטבות תוך כדי חתימת העסקה, כדוגמת דלק מוזל, השתתפות בביטוח, טיפולים על חשבון החברה במהלך תקופת ההשכרה, ועוד. אם אתם עומדים בפני החלטה לגבי קבלת מימון לרכב, התייעצו עם יועץ מקצועי מהתחום, בדקו את כל החלופות, וצאו עם העסקה המשתלמת ביותר עבורכם.

לא מכירים חברות ליסינג ואחרות שמעניקות מימון? בשביל זה יש לכם את פורטל כרמל אשראי. היום זה קל ונוח לקבל הצעות משתלמות, פשוט נכנסים לכרמל אשראי וממלאים פרטים, זה הכל!