מיחזור משכנתא

נפל הפור, החלטתם לרכוש נכס למגורים. גייסתם את המזומנים, מצאתם דירה יפה, קבעתם פגישה עם פקיד המשכנתאות בבנק, והגיע היום המרגש. אתם יושבים עם נציג הבנק, דנים באפשרויות, משוחחים על התנאים, מבינים את התמונה הכללית, ומרגישים שאתם מסוגלים לעמוד בהוצאות החודשיות הנוספות מעתה והלאה. בכל מקרה הוא לא יציע לכם מימון ופריסת תשלומים שיעברו את שליש ההכנסה החודשית שלכם, על מנת למזער את הסיכוי שלא תוכלו לעמוד בהחזרים.

אם ידענו לנבא את העתיד איפה היינו היום…

בשנה הראשונה הכל טוב ויפה, אך עם הזמן דברים מתחילים להשתנות. פתאום נולד ילד, ההוצאות גדלות, אתם שומעים שהריבית כעת במשק נמוכה יותר מזו שניתנה לכם בזמנו כשחתמתם על המשכנתא. האם התחתנתם בנישואים קתוליים עם מסלול המשכנתא הקיים? ואם הכנסתכם החודשית השתדרגה משמעותית ואתם יכולים לחסל את המשכנתא ב- 15 שנים ולא ב- 20 שנותרו לכם? עבורכם ועבור רבים שלוקחים הלוואה לדיור ומתחייבים להמון שנים, הומצא כלי יעיל.

שווה לבדוק האם כדאי לבצע מיחזור משכנתא

כל לווה זכאי לבצע מהלך זה, שלמעשה מאפשר לגרוס את התשלומים שנותרו על המשכנתא הנוכחית, לבחון את התנאים שניתנו לעומת המצב כיום בשוק ומבחינת פרופילו הפיננסי של הלווה, ולראות באילו רובריקות אפשר לשפר את התנאים ולחסוך, בזמן, בכסף או בשניהם. אולי ניתן להגדיל את סכום ההחזר החודשי וכך לסיים את התשלומים מוקדם יותר, או לעשות ההפך אם ההחזרים לוחצים. בכל מקרה במעל 90 אחוז מהמקרים מיחזור משכנתא מוכח כחוסך כסף רב.

מה השעה? שתתחילו לחסוך אלפי שקלים

אם אתם בעד החיסכון, אם אתם מאלו שמעוניינים לקבל את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר ולמקסם את הרווח והחיסכון שלכם, פורטל כרמל אשראי הוא היעד הבלעדי שלכם. מקצועיות, אמינות ויעילות הם הכלים בלוח המשחק של כרמל אשראי, אשר מתאפשרים בזכות תמהיל מומחים מדהים שחבר יחדיו כדי לבנות את הפורטל.

קשרנו קשרים עם הגופים הפיננסיים הגדולים והמובילים במשק, בנינו עבורכם טופס בקשה פשוט שע"י מילויו אתם זוכים בזמן הקצר ביותר לפניות מגופי הלוואות, שהצעותיהם ישאירו אתכם עם הפה פעור והידיים פרוסות לחבק אותנו.