בעל עסק, קיימת בפניך אפשרות לקבל הלוואות מהמדינה באופן נוח ומשתלם. ההלוואה ניתנת באמצעות הקרן להלוואות לעסקים קטנים, אשר ממומנת בערבות המדינה. מטרתה היא לעודד עסקים בישראל, ולטפל בבעיות אשראי של עסקים בינוניים וקטנים הזקוקים לסיוע פיננסי.

מה חשוב לדעת על קרנות בערבות המדינה?

הקרן מעודדת עסקים שונים להגיש בקשה למימון, ביניהם עסקים מתחום המסחר, תעשייה, חקלאות, תיירות, היי טק ועוד. בין אם מדובר ברופא פרטי אשר מעוניין לקבל את מטופליו בקליניקה גדולה יותר, ובין אם מדובר במשרד עורכי דין אשר הרחיב את שירותיו וכעת מעסיק מספר גדול יותר של עובדים – כל עסק יכול להגיש בקשה.

 בכדי לפנות לקרן בערבות המדינה, יש צורך בהגשת מספר טפסים חיוניים, המציינים את מהות העסק ומצבו, כלומר האם מדובר בעסק קיים או מיזם פוטנציאלי. שנית, יש להעביר את הבקשה ולהמתין לתשובה מטעם הקרן המעניקה מימון לעסקים. במידה ומתקבל אישור להלוואה, לרוב היא ניתנת בתנאים נוחים, תוך כדי הצגת הון עצמי בסכום מסוים או ערבויות ובטחונות.

iStock_000004087408XSmall

כל פתרונות המימון בפורטל אחד – כרמל אשראי

בפורטל כרמל אשראי תוכלו לקבל מידע נוסף על הלוואות לעסקים בערבות המדינה, בנוסף למגוון פתרונות מימון ממקורות נוספים, ביניהם בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח ופנסיה, ועוד.

בעלי עסק ועצמאים, מדוע רצוי ואף מומלץ לבקר בפורטל כרמל אשראי? מהסיבה הפשוטה שכל אחד רשאי לפנות אלינו, להגיש בקשה ואף למצוא בקלות מסלול מימון נוח ומשתלם.

אנו מעניקים מידע למחפשי הלוואות מכל הסוגים ולכל המטרות, ונשמח לסייע לכם במציאת הלוואה למימון העסק מטעם המדינה או ממקור פיננסי אחר. כיוון ואנו עוסקים עם עשרות גורמים מובילים בתחום, נוכל לסייע לכם בקבלת מספר הצעות בהקדם האפשרי, השוואה ביניהם ובחירה בהצעה הטובה ביותר עבורכם.

לקבלת הצעה מותאמת אישית צרו עמנו קשר

אז מה צריך לעשות? ליצור עמנו קשר באופן טלפוני, או לשלוח את פנייתכם באמצעות האתר, כאשר נקבל את פרטיכם ואת מהות בקשתכם, נקשר ביניכם לבין מספר גורמים אשר יעניקו לכם הצעה להלוואה גמישה ונוחה.

formbaner omanfinnasim