בניגוד לחברות גדולות ותאגדים מקומיים ובינלאומיים, עסקים קטנים מצויים בסיכון כלכלי לא קטן, ולרוב הם זקוקים לסיוע פיננסי בכדי להתניע מנועים ולקדם את העסק להצלחה שיווקית ותדמיתית.  בדרך כלל, חברות שמחזור המכירות שלהם נע על סכומים שאינם מיליונים, זקוקה להלוואה בכל שלב אפשרי בחיי מחזור החברה, אך בעיקר בהרמתה.

הלוואה לפתיחת עסק – המדריך המזורז

בניגוד להלוואות ללקוחות פרטיים, כאן האפשרויות הן רחבות יותר, וגם ניתן לקבל סיוע בערבון המדינה וארגונים שמטרתם אינה רווח אלא קידום שוק המסחר והתעשייה בישראל.

כיוון שישנו מגוון עצום של חברות ותחומי עיסוק, כך גם פתרונות המימון הם שונים ומשתנים על פי פרמטרים שונים: תחום העיסוק, גודל החברה, אזור בארץ, תשלום המיסים – האם מדובר בחברה בע"מ או עוסק מורשה, ועוד.

Businesswoman Working In Office

מחפשים פתרונות פיננסיים לעסקים? בקרו בפורטל שלנו

בפורטל כרמל אשראי ממתין לכם כל המידע החשוב בעת חיפוש הלוואות לעסקים וליזמים. אנו מזמינים אתכם לבקר באתר, לשוטט ולעיין במגוון הטיפים והמאמרים, ואף להיעזר בשירות הייעוץ המובחר שלנו – נציגי הפורטל אשר נמצאים כאן לשירותכם בכדי לסייע לכם באיתור הלוואה גמישה ונוחה, אשר תעזור בעוד צעד להפיכת עסק משגשג ומוצלח.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו בהקדם האפשרי, להתייעץ ולשאול את כל הרלוונטי מבחינתכם. אנו נערוך עבורכם את הבירורים ונחזור אליכם עם כל התשובות לשאלותיכם, לצד מבחר המלצות על מקורות מימון לעסקים.