בעל עסק ייצוא או יבוא, אתה רגע לפני סגירת עסקה עם רוכש פוטנציאלי ממדינה אחרת, וכעת אתה נדרש להעמיד לטובתו ערבויות לביצוע הרכישה. בכדי לבצע את העסקה ולקיים מסלול אשראי בינלאומי, יש פעמים רבות צורך בסיוע פיננסי אשר ילווה את תהליך העסקה מגיבושה ועד סופה.

מימון סחר חוץ – במה מדובר?

מדובר בשיטה אשר נועדה ליישב את עסקאות החוץ, הרי ובכל מדינה תנאי המכירה והמימון הם שונים, יש צורך בשיטת תשלום אשר תיצור התאמה בין שני הצדדים, המוכר והקונה.

Broker losing money from his accounts

קיימים מגוון דרכים לקבלת מימון סחר בינלאומי, ביניהם קרנות סיוע, תכניות מיוחדות מטעם בנקים וחברות פיננסיות בישראל ואף מימון בערבות המדינה. כאן המקום לציין כי מדובר בתחום אשר תורם רבות לכלכלת ישראל, ולכן לממשלה יש אינטרס לסייע ולהעמיד מגוון קרנות תמיכה ומתן עזרה.

מעוניינים במידע נוסף? פנו לנציגינו

ברוכים הבאים לפורטל כרמל אשראי, האתר המקיף והמוביל לקבלת מידע אודות הלוואות לכל מטרה: מימון ליצואנים ויבואנים, מימון סחר חוץ, סיוע לעסקים, הלוואות ללקוחות פרטיים ועוד.

נשמח לעזור לכם בקבלת כל המידע הנחוץ אודות ההלוואה לה אתם זקוקים. שלחו אלינו את פנייתכם בהקדם האפשרי, אנו נערוך עבורכם את הבירורים ואיתור המידע, ונפנה ישירות אליכם מגוון הצעות משתלמות ואטרקטיביות.

formbaner omanfinnasim