רוב החברות, היזמים והעסקים בישראל נולדים לאחר מסע מורכב של איתור מקורות למימון ראשוני, השקעה כספית מרובה ומעקב שוטף לאורך כל תהליך הקמת העסק, וגם בהמשך.

לכן, עסקים רבים נכשלים והיות ואין להם את האפשרות לגייס סכומים רבים בתור השקעה ראשונית. במקרים רבים, הלוואות סיוע לעסקים הם הגורם המציל והמושיע, אשר הופך את החברה מעוד רעיון שיווקי פוטנציאלי לעסק מצליח ומשגשג.

כל מה שצריך לדעת על הלוואות וקרן סיוע לעסקים

בניגוד ללקוחות פרטיים אשר זקוקים להלוואות לשם מחייתם, לעסקים הזקוקים למימון יש מעין ערך מוסף: במידה ומדובר בעסק מצליח, הוא יכול לשנות את השוק המקומי, ואף לייצא את סחורתו מעבר לים ולתרום רבות לכלכלת ישראל.

מהסיבה הזו, המדינה מעמידה לטובת היזמים הצעירים קרן סיוע לעסקים, אשר נועדה ללוות אותם לאורך כל התהליך, מגיבוש הרעיון, דרך הקמת העסק ועד שיווקו בשוק המקומי והבינלאומי.

Bag with dollar sign

כיוון שקיימים מספר מקורות מימון אליהם ניתן לפנות בעת הצורך, התהליך יכול להיות מורכב ומבלבל, ואף שגוי, במידה ופונים למקור מימון לא רלוונטי, ובכך מפסידים זמן רב ואף השקעה כספית מסוימת. חשוב לקיים את תהליך החיפוש באופן ממוקד ומחושב, וכאן נכנס לתמונה פורטל כרמל אשראי.

זקוקים להלוואת סיוע לעסק? אנחנו כאן למענכם

פורטל כרמל אשראי הוא הצינור המתווך ביניכם לבין מקור המימון הכספי. תפקידנו הוא לסייע לכם לאתר בקלות ומהירות מספר הצעות נוחות ומשתלמות עבורכם ועבור העסק שלכם.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו לחסוך עבורכם את כל תהליך איתור המידע והחיפוש של הצעות הסיוע השונות. שלחו אלינו את פנייתכם בצירוף פרטיכם האישיים, ואנו נקשר ביניכם לבין מגוון גורמי סיוע פיננסי.

formbaner omanfinnasim