הקמת עסק הוא אינו תהליך פשוט במיוחד. מלבד לחשיבה על רעיון חדשני, הכנת תכנית עסקית מוקפדת ופרסום בצינורות השיווק השונים, קיים שלב משמעותי בחיי העסק והוא גיוס השקעה ראשונית ומשאבים כספיים להנפת החברה קדימה.

הלוואות להקמת חברה – על קצה המזלג

קיימים מקרים נדירים בהם בעלי עסקים יצליחו לקדם את החברה באמצעות הון אישי אשר חסכו עם השנים, אך ברוב המקרים יש צורך בלקיחת הלוואות לפתיחת עסק מטעם גורמים שונים, ביניהם בנקים, עמותות ואפילו מטעם המדינה.

בשונה מהלוואות פרטיות, כאשר לרוב מצריכות מאתנו פניה לסניף הבנק שלנו או לחברת האשראי, כאן מדובר בעולם ומלואו של קרנות ועמותות, תכניות ייחודיות ומסלולי מימון וסיוע. חשוב לזכור כי גם לגורם המלווה יש אינטרס במתן הלוואה להקמת חברה, היות ומדובר בצעד נוסף לקראת שוק מסחרי משגשג ומפתח, ויצירת מקומות עבודה נוספים בישראל.

Accounting business man holding calculator

ממש כמו שתכנון העסק דרש חשיבה מתוכננת ומוקפדת בנוגע לתכנית עבודה אסטרטגית ונבונה, גם כאן יש צורך בהבנת האפשרויות המוצעות לכם ובחירת הלוואה באופן הנבון והשקול ביותר.

הלוואה להקמת עסק – מהיכן מתחילים?

בראש ובראשונה, מומלץ להכין תרשים הכולל את כל צרכי העסק. חשוב להבין מראש מהי מטרת ההלוואה וכיצד היא יכולה לסייע. לכל מסלול מימון יש מבנה שונה, והלוואה לפתיחת עסק אינה זהה להלוואה לשם ייצוא העסק וסחר בינלאומי, למשל.

לאחר שהבנתם מהו המסלול אשר לו אתם בדיוק זקוקים, יש לערוך תחקיר מעמיק אודות האפשרויות השונות. כאן נכנס לתמונה פורטל כרמל אשראי.

זקוקים להלוואה לפתיחת חברה? בדיוק בשביל זה יש לכם אותנו

נציגי הפורטל הם הגורם המתווך ביניכם לבין מקורות המימון השונים, והם כאן בכדי להפוך את התהליך להרבה יותר קל ומשתלם עבורכם.

מה בדיוק אנחנו מציעים לכם? במקום לבלות שעות ארוכות באיתור מידע וניסיון לברר על מסלולי הלוואות להקמת עסק, פנו אלינו, ואנחנו נערוך את הבירורים עבורכם. בהמשך, נפנה אליכם מספר הצעות אשר מתאימות במיוחד לצורך שלכם. שלחו אלינו את פנייתכם ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי.